Regulamin newsletter

1. Usługa newsletter świadczona jest przez Brilu.pl na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie. Przed wyrażeniem zgody na korzystanie z usług newslettera należy uważnie zapoznać się niniejszym Regulaminem.

2. Newsletter jest bezpłatną usługą, polegającą na informowaniu Użytkowników o promocjach, konkursach, wydarzeniach, nowościach i kolekcjach Brilu.pl poprzez okresowe treści w postaci listu elektronicznego.

3. Subskrypcja newslettera polega na wpisaniu adresu poczty elektronicznej, którym dysponuje Użytkownik do formularza udostępnianego przez Brilu.pl na stronie internetowej.

5. Brilu.pl nie będzie udostępniał powierzonych mu adresów poczty elektronicznej osobom czy podmiotom trzecim.

6. Użytkownik w każdym momencie ma prawo zrezygnować z usługi newslettera. Subskrypcję można anulować, klikając na link “Wypisz się z newslettera brilu” znajdujący się na dole każdego z przesłanych listów elektronicznych. Usunięcie konta pocztowego Użytkownika z bazy adresowej newslettera następuje natychmiastowo i sygnalizowane jest komunikatem potwierdzającym operację.

7. Klient subskrybując newsletter wyraża zgodę na wysyłanie przez Brilu.pl za pośrednictwem newslettera reklam oraz informacji handlowych na konto e-mail Użytkownika w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2013 poz. 1422) oraz ustawą z dnia 27 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).

8. Brilu.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia konta, którego użytkownik naruszył niniejszy Regulamin lub prawo obowiązujące w Rzeczpospolitej Polskiej, albo też podejmuje działania ingerujące w niezakłócone korzystanie z usługi przez innych użytkowników albo dostarczanie treści bezprawnych.

9. Reklamacje dotyczące usługi Newsletter można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres biuro@brilu.pl

Rabat 10% za zapisanie się do NEWSLETTERA

1) Każdy Użytkownik, który dokona subskrypcji newslettera otrzyma na zarejestrowany adres e-mail jednorazowy kod uprawniający do otrzymania 10% rabatu na pierwsze zakupy w sklepie internetowym www.brilu.pl.

2) Kod rabatowy należny wprowadzić podczas składania zamówienia w sklepie internetowym www.brilu.pl.

3) Rabat nie dotyczy produktów przecenionych.

4) Rabat łączy się z akcją “DARMOWA DOSTAWA dla zamówień powyżej 200zł”